Gümrükleme Firmaları İstanbul

Ticari faaliyetler genel itibari ile birçok farklı mevzuatın takibi ile yapılır. İç ticari faaliyet işlemlerine göre dış ticari faaliyet mevzuatları birçok farklılığa sahiptir. Yapılacak olan dış ticari faaliyette ürün ithalatı ve ihracatı uygulamasında da işlemlerin takibi ile ilgili olduğu kadar evrakların hazırlanması da önem taşır. Özellikle rekabet piyasasının zorlu olduğu ve yoğun bir alan olan dış ticari faaliyetlerde son mevzuat kurallarına uygun şekilde işlemi gerçekleştirmek için gümrükleme firmaları ile çalışmak en doğru seçim olacaktır. Ercan Gümrükleme, gümrükleme firmaları İstanbul ayağında size hizmet veren bir müşavirlik firması olup en kaliteli ve en güvenli ticari faaliyeti size sunuyor.

Gümrükleme İşlemlerinde Uygulanacak İşlemler

Gümrükleme firmaları İstanbul kentinde daha yoğun olmasının temel nedeni elbette bu kentte dış ticaretin daha yoğun olarak yaşanmasıdır. Kıta geçişleri ve ülkelere gönderimi yapılacak ya da ülkelerden gönderimi gelen ürünlerin gümrük geçişinin yer aldığı bu bölgede yer alan gümrükleme firması ile çalışmak firmanız içinde oldukça büyük bir imkânı da sunar.

Ercan Gümrükleme firmamız dış ticaret faaliyetinizde uygulanacak olan tüm işlem ve düzenlemeler hakkında size detaylı bilgilendirme yapmanın yanı sıra ürünlerin teslimi ile ilgili hasar raporu ile ilgili de tutanak ve rapor hazırlar. Konusunda uzman olan ekibimiz yılların deneyimi ile size hizmet verirken birçok farklı gümrük işlemi içeriğine hâkimdir.

Yapılacak olan ticari faaliyet içinde gerekli olan raporların, hazırlanması gerekli olan evrakların tüm detaylarını takip etmenin yanı sıra son mevzuatta uygun olarak işlemleri takip eder.

Dış Ticarette Serbest Bölge

Dış ticari faaliyet işlemlerinde ithalat ya da ihracat ile ilgili yapılacak olan ürün alım ya da satımlarda serbest bölge faaliyetlerinde de firmamızdan destek alarak en kaliteli ve hızlı çözüme ulaşabilirsiniz. Ercan Gümrükleme firmamız ile iletişime geçerek ya da teklif formunu doldurarak gerekli olan işlemler, sorunlarınız ya da aklınıza takılan soruların cevabı için firmamız personelinden birebir destek alabilirsiniz. Dış ticaret müşavirlik hizmeti ile hem güvenli hem de yasal işlem uygulamalarını mevzuatta uygun şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olur.