TürkçeTR İngilizceEN
Biz Kimiz?

1980 yılında Turgut Ercan tarafından kurulan Ercan Gümrükleme firmamız, 1993 yılından itbaren Ercan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. adı altında,Semih Ercan yönetminde faaliyetlerine devam etmektedir.

Ercan Gümrük Müşavirliği olarak dış ticaret konusunda, siz değerli iş ortaklarımıza her alanda hizmet vererek bu alandaki bilgi,birikim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile takip etmek zorunda olduğumuz sürekli gelişen teknoloji,mevzuat ve ülke gündemini de dikkate alarak çalışmalarımızı;rekabet ortamının yüksek olduğu dış ticaret sektöründe yenilikçi bakış açımız ile en güvenilir,en hızlı ve en ekonomik  çözümler sunarak sektör içerisinde farklılık yaratmayı hedefliyoruz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olan firmamız aynı zamanda ISO 9001:2015,ISO 27001:2013,ISO 37001:2016belgelerine sahiptir.

E
Entegre Yönetim Sistemi Politikamız
Gümrük Hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirke... Devamını Oku
P
Prensiplerimiz
Müşterilerimize hizmet verirken prensiplerimize sa... Devamını Oku
V
Vizyonumuz
Ercan Gümrükleme firması olarak her zaman müşteri... Devamını Oku
M
Misyonumuz
Değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ed... Devamını Oku
Neden Biz ?
Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet anlaşımız ile müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir.

Kapı Teslim Süresi

Tedarik edeceğiniz ürüne bağlı olarak teslim yeri ve zamanını belirleyebilirsiniz.

Mobil Sevkiyat Takip

Tedariğini sağladığımız ürünler için mobil sevkiyat takip sistemimiz ile takibini sağlamaktayız, dilerseniz sizde satın aldığınız ürünleri sistemimiz sayesinde takip edebilirsiniz.

Dikkatli Kullanma

Tedarik ettiğimiz her ürünün dikkatli kullanım kılavuzları temin edilmektedir.

24 Saat Destek

Tedarik ettiğimiz ürünler hakkında bilgi almak isterseniz yada satın aldığınız ürünlerle ilgili sorunlarınız olursa 24 saat destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Küresel tedarik zinciri

Sizin için sınırları aşıyoruz. Küresel tedarik zincirine sahibiz ve istediğiniz ülkeye istediğiniz zaman tedariğini sağlayabiliriz.