1980 yılında Turgut Ercan tarafından kurulan Ercan Gümrükleme firmamız, 1993 yılından itibaren Ercan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. adı altında, Semih Ercan yönetiminde “En yeni mevzuat ve iletişim teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak “ ilkesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Sürekli gelişen teknoloji, mevzuat ve sektörleri dikkate alarak çalışmalarımızı; yenilikçi bakış açımız ile hizmet kalitemizden ödün vermeden güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı sonuçlar sunarak sektör içerisinde farklılık yaratmayı hedefliyoruz.

Tedarik zincirine stratejik değer katmak amacıyla entegre süreçlerde gümrükleme çözümleri sunarken hizmet kalitemizden ödün vermeden, deneyimli ve uzman ekibimiz, motorize personellerimiz ve 7/24 mesai saatlerimiz ile çalışmalarımızı dinamik bir şekilde sürdürerek güvenilir gümrükleme hizmeti vermek ilkelerimizdendir.

Profesyonel ekibimiz ile güncel teknolojiyi esas alarak, gelişmiş haberleşme ve denetleme alt yapımız ile gerek ofis gerekse gümrük sahalarında, zaman ve ekonomik maliyetleri en aza indirerek en etkili hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerinin gümrükleme işlemleri ile ilgili yasal yükümlülüklerini onlar adına eksiksiz yerine getirerek, ithalat ve ihracat işlem süreçlerini uzman müşavir kadrosuyla en hızlı şekilde sonuçlandırarak; Etik ve yasal değerlere bağlı, güvenilir gümrükleme hizmeti sunuyoruz.

Ercan Gümrük Müşavirliği olarak, deneyim ve uzmanlığımızı da birleştirerek, yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli sektörlerden siz değerli iş ortaklarımıza özel Gümrük Müşavirliği hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olan firmamız aynı zamanda ISO 9001:2015,ISO 27001:2013,ISO 37001:2016 belgelerine sahiptir.

BELGELERİMİZ
BELGELERİMİZ

Ercan Gümrükleme olarak sahip olduğunuz belgeleri sizlerle paylaşıyoruz.