Sahraicedid (Şube)}
  • Sahraicedid (Şube)
  • Halkalı (Şube)
  • İzmit Derince (Şube)
TürkçeTR İngilizceEN
Vizyonumuz

Ercan Gümrükleme firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini ve mükemmelliği esas alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İzlediğimiz politikalarımız doğrultusunda rekabetin üst düzeyde olduğu sektörde her zaman daha kaliteli ve müşteri odaklı çalışmalar sunuyoruz.

Hizmetlerimizde hızlı olmayı ve planlı bir şekilde çalışmayı benimseyerek ilerliyoruz. Gümrük sahalarından geçen eşyaların bekleme sürelerini mümkün olduğu kadar kısa tutarak sizlerin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte hareket ederek sektör içerisindeki özgün ve yenilikçi bakış açımız ile sizlerle birlikte geleceğe yönelik emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz her zaman daha hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmektir.

E
Entegre Yönetim Sistemi Politikamız
Gümrük Hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirke... Devamını Oku
P
Prensiplerimiz
Müşterilerimize hizmet verirken prensiplerimize sa... Devamını Oku
M
Misyonumuz
Değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ed... Devamını Oku
Neden Biz ?
Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet anlaşımız ile müşterilerimizin memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir.

Kapı Teslim Süresi

Tedarik edeceğiniz ürüne bağlı olarak teslim yeri ve zamanını belirleyebilirsiniz.

Mobil Sevkiyat Takip

Tedariğini sağladığımız ürünler için mobil sevkiyat takip sistemimiz ile takibini sağlamaktayız, dilerseniz sizde satın aldığınız ürünleri sistemimiz sayesinde takip edebilirsiniz.

Dikkatli Kullanma

Tedarik ettiğimiz her ürünün dikkatli kullanım kılavuzları temin edilmektedir.

24 Saat Destek

Tedarik ettiğimiz ürünler hakkında bilgi almak isterseniz yada satın aldığınız ürünlerle ilgili sorunlarınız olursa 24 saat destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Küresel tedarik zinciri

Sizin için sınırları aşıyoruz. Küresel tedarik zincirine sahibiz ve istediğiniz ülkeye istediğiniz zaman tedariğini sağlayabiliriz.