ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Kuruluşumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, uygulamakta olduğumuz tüm iş süreçlerimizi mevzuat ve standartlar ile uyumlu hale getirerek, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almıştır. Yönetim sisteminin kalitesi, hizmet kalitemizin standartlarını da etkilemektedir. Bu yönde etkin bir kalite yönetim sistemi oluşturan Ercan Gümrük Müşavirliği, değerli müşterilerine uzun yıllardır memnuniyet odaklı etkin ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

ISO 27001 Bilgi Güvenliği

Hizmet verdiğimiz sektörde bilgi güvenliği açısından örnek ve öncü bir kuruluş olmak hedefiyle elde edilen bilgilerin korunması , gizliliği ,  ulaşılabilirliği , bütünlüğü ve sürekliliğini ilgili tüm yasal mevzuat ve standart şartlarına uygun olacak şekilde sağlayarak BGYS (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ) sertifikasını almaya hak kazandık.

ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele

Yolsuzlukla mücadele kapsamında kuruluşların ihtiyacı olan izlenebilir sistem, rüşvet faaliyetlerinin önlenmesi ve yapılan yolsuzlukların fark edilmesi için gerekli koşulları sağlamayı amaç edinen bir kalite yönetim sistemidir. Firmamızın prestijini korumak , hizmetlerini ve iş akışını düzenlenen yasal ve idari düzenlemelerle ilgili görevlerini yerine getirmek için rüşvet ve yolsuzlukla mücadele etmekle ilgili oluşturduğumuz politikalarımızla sertifikamızı yönetim sistemi çatımıza ekleyerek hizmetlerimize kesintisiz devam etmekteyiz.