Ticari hayatta adını duyurmak isteyen bir firma için lojistik sektörü son derece önem teşkil etmektedir. Lojistik hizmetlerinde ilk sırada ise kara yolu taşımacılığı yer almaktadır. Deniz ve hava yolları vasıtasıyla ulaşmanın zor olduğu noktalarda bu taşımacılık devreye girmektedir. Üstelik kara yolu taşımacılığı deniz ve havaya göre daha ucuz bir taşımacılıktır. 1980 'den bu yana sektörünün öncü firmalarından biri olan Ercan Gümrükleme, kara yolu taşımacılığında bir markadır. Son dönem teknolojilerini kullanmakta, müşterilerine hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Her Şeyden Önce Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılık hizmetinde güven her şeyin anahtarıdır. Ercan Gümrükleme, uzman ekibiyle alanının bir numarası aynı zamanda da sektörün bel kemiğidir. İthalat ve ihracattaki her geçen gün büyüyen payıyla ülke ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır. Yük ve gemi taşımacılığından hava yolu taşımacılığına kadar tüm alanlarda firmanın hizmetleri devam etmektedir.

Düşük Maliyetle Güvenilir Taşımacılık Arayanlar için Ercan Gümrükleme

Bir şirket için ithalat ve ihracat işlerinde taşımacılık söz konusu olduğunda sorun yaşamamak oldukça önemlidir. Ercan Gümrükleme, müşterilerinin ticari mallarını sıkıntısız bir şekilde üstelik de bütçe dostu fiyatlarla taşımaktadır. Sahip olduğu sertifikalarla uluslararası sahalarda da taşımacılık yapmakta, sınırlar ötesi taşımacılığa yön vermektedir.

Deniz Yolu Taşımacılığı ile Dünya Ticaretine Yön Veriyoruz

Deniz yolu taşımacılığı için en önemlisi ticari malların limanlara güvenilir ve eksiksiz bir biçimde ulaşmasıdır. Tanker, konteyner veya kombine taşımacılık, Ercan Gümrüklemenin deniz yolu taşımacılığındaki hizmetleridir. Uluslararası ticaret faaliyetleri, yük ve gemi türüne göre taşımacılıkla yürütülmektedir. Ercan Gümrükleme; gaz, petrol gibi tehlikeli madde veya kimyasal madde taşımacılığında tanker taşımacılığıyla hizmet vermektedir. Genel anlamda konteyner taşımacılık, deniz yolu taşımacılığında başı çekmektedir. Deneyimli, alanında uzman kadrosuyla şirket, malların zararsız bir şekilde yerine ulaşması adına özveriyle çalışmaktadır.

Kısa Sürede Yükler Yerine Ulaşsın

Konteyner taşımacılık, ulusal ve uluslararası alanda en çok tercih edilen taşımacılık olarak dikkat çekmektedir. Sandıklarla yapılan bu taşımacılıkta yükler daha kolay bir şekilde istiflenmekte, daha kısa sürede yerine ulaşmaktadır.

Tek seferde yükleme yapılan konteyner taşımacılık, istiflemenin önüne geçmektedir. Sandıklarda taşınan yükler havayla az temas eder, ayrıca dış uyarıcılara kapalıdır. Ticari mallar zarar görmeden, kısa sürede ve güvenilir bir biçimde yerine ulaşmaktadır. Pek çok tekstil eşyasından kozmetik ürününe kadar konteynerlarda farklı ürünler taşınabilmektedir. Kaliteli hizmetin yegâne adresi Ercan Gümrükleme, müşterilerinin aradığı her türlü hizmeti geniş taşımacılık ağıyla sunmaktadır.

Konteyner taşımacılığın diğer bir kolunu ise parsiyel taşımacılık oluşturmaktadır. Güzergâh veya zaman açısından tam yük taşımacılığına izin verilmeyen durumlarda bu taşımacılık devreye girmektedir. Parsiyel taşımacılık ayrıca birden fazla müşterinin ürününü aynı konteynerda taşımaya da izin vermektedir. Ercan Gümrükleme gerek parsiyel gerekse konteyner taşımacılıkta, Türkiye'nin aranılan firmasıdır.

Aksaklık Riski Yok, Sorunsuz Ulaştırma Var

Teknolojik ve güçlü altyapısıyla kendini her daim yenileyen Ercan Gümrükleme, malların yerine güvenilir şekilde ulaşmasını öncülemektedir. Müşterileri ile hızlı ve etkili bir biçimde iletişim kurmaktadır. Teknolojiyi alanında etkin kullanan, disiplinli yöneticilere ve özverili çalışma arkadaşlarına sahip şirket, hava yolu taşımacılığında da öncüdür. Bu alanda, özel, genel ve diğer kargo imkânlarıyla hizmet vermektedir. Ağır ve değerli kargolar özel kargo çatısı altında, tekstil ürünleri ise genel kargoyla taşınmaktadır.

Tedarik zincirindeki sorunsuz iş bitiricilikle Ercan Gümrükleme, teslimat çatısı altındaki tüm ürünleri hızlıca yerine ulaştırmaktadır. Ercan Gümrükleme güvencesi ve hava yolu taşımacılığıyla uzun mesafeler size hiç bu kadar yakın olmadı.

Sürekli Gelişen ve Değişen Bir Hizmet Ağı

Taşımacılık sektörü, değişim ve gelişimi beraberinde getirmektedir. Kendi alanında elli yılı aşkındır hizmet veren Ercan Gümrükleme yenilik ve değişimin de adresidir. Türkiye gibi jeopolitik konumuyla öne çıkan ülkelerde transit taşımacılık son yıllarda adını duyduğumuz bir yöntemdir. Bu taşımacılık; kara, deniz, demir veya hava yolları aracılığıyla yapılabilmektedir. Deniz ve demir yolları düşük maliyet imkânı sunarken, hava yolu hızlı taşımacılık sağlamaktadır.

Transit taşımacılıkta mallar ülkeler arası gümrüklerden geçerken vergilerden muaf tutulmaktadır. Ayrıca sandıklarda depolanan mallar hızlı bir şekilde ülke toprakları arası yer değiştirmektedir. Bir firmanın bu alanda hizmet verebilmesi için CMR belgesine sahip olması gerekmektedir. Ercan Gümrükleme; firma bilgileri, yük içeriği, malın net ağırlığı gibi bilgileri içeren bu belgeye sahiptir. Maliyet açısından firmaya olumlu geri dönüş sağlayan transit taşımacılık, güvenilir bir firmayla yapılmalıdır. Ercan Gümrükleme; hızlı, teknolojik yapısıyla transit taşımacılıkta da şirketler için ilk sıradadır.

Bir Lojistik Firmasından Çok Daha Fazlası

Takım çalışmasına inanan, özverili personeli, disiplinli yöneticileriyle yıllardır hizmet veren Ercan Gümrükleme, taşımacılıkta bir markadır. Şeffaflık ilkesiyle hizmet veren firma, müşterilerin mallarını zarar gelmeyecek biçimde depolamaktadır. Hızlı ve vaktinde yerine ulaşım, firmanın temel prensiplerindendir. Müşterilerinin 7/24 yanında olan lojistik firması hem yurt içi hem de yurt dışında lojistik ağını büyütmektedir.

Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

Konteyner yük taşımacılığı, transit taşımacılık gibi alanlarda hizmet veren Ercan Gümrükleme, sınırlar ötesi bir firmadır. Geniş lojistik ağı sayesinde depolanan ürünler, tedarik zincirinde bir aksaklık yaşamadan vaktinde yerine ulaşmaktadır.

Birbirine sınır komşu ülkeler arasında daha çok tercih edilen kara yolu taşımacılığında yılların tecrübesini konuşturmaktadır. Güçlü motora ve daha güçlü aksama sahip tırlar ve kamyonlarla mallar zarar görmeden yerine ulaştırılmaktadır.

Kara, Deniz ve Hava Yolu Taşımacılığında Ercan Gümrükleme ile Sınırların Ötesine Ulaşın

Gelişen teknoloji lojistik alandaki faaliyetlere de yön verir hâle gelmiştir. Teknolojiye ayak uyduramayan firmalar çağın gerisinde kalmıştır. Ercan Gümrükleme güçlü teknolojik altyapısıyla kara, deniz, hava hemen hemen her alandaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Otomotiv sektöründe meydana gelen değişimler, yeni buluşlar lojistik sektörünü sürekli yenilemektedir. Çoğu zaman taşınan malları vaktinde ve sıkıntısız bir biçimde yerine ulaştırmak hayati önem arz etmektedir. Ercan Gümrükleme kendisine teslim edilen ürünleri hassasiyetle korur ve aynı hassasiyetle alıcısına ulaştırır.

Kara, deniz, hava yolu taşımacılığı; transit taşımacılıkla ilgili detaylı bilgi için firmaya ulaşmak yeterli olacaktır. Zamandan tasarruf sağlamak ve ortaya çıkan maliyetleri düşürmek, Ercan Gümrüklemenin birincil hedefidir. Deniz yolu taşımacılığı düşük maliyelerde öne çıkmaktadır. Limanda taşınacak mallar gemi gelmeden hassasiyetle hazır edilir. Gemi gelince de mallar aynı hassasiyetle konteynerlara yüklenir. Böylece zamandan büyük tasarruf sağlanarak maliyet de aynı oranda düşürülmektedir.

Bugünün ve Geleceğin Lojistik Firmasıyla Tanışmadınız mı?

Sanayi ürünleri, beyaz eşya, tekstil ürünleri, petrol veya doğal gaz gibi ürünler lojistik firmalarınca taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve beyaz eşyalar için daha çok konteyner taşımacılık tercih edilmektedir. Hassas ve mali değeri yüksek ürünler ise daha çok hava yolu taşımacılığıyla yerine ulaştırılmaktadır.

Ercan Gümrükleme; güçlü ve dinamik kadrosuyla taşımacılığın her alanında aktif olarak boy göstermektedir. İhracat ve ithalat açısından yaygın taşımacılık yöntemlerini bünyesinde buluşturmuştur. Hava yolu taşımacılığı ile coğrafi engelleri kaldırmakta, transit taşımacılıkla da ülkeleri birbirine bağlamaktadır. Zamanı nakde çeviren, güven ve hız odaklı hareket eden Ercan Gümrükleme; bugünün ve geleceğin firmasıdır.

İletişim Formu
Tüm soru, görüş ve önerileriniz için biz buradayız. Hemen bize ulaşmak için formu doldurup gönder butonuna tıklayın.