DIŞ TİCARET HİZMETLERİ

dis-ticaret

Uzun yıllar boyunca sektör içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizi uluslararası alanlarda çeşitli pazarlardan elde ettiğimiz bilgiler ele harmanlayarak, üreticilere ve hedef pazara yönelik olan ürün tasarımlarında sizlere rehberlik hizmeti sunuyoruz. Trendler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun olan ürünlerin gelişimini sağlayarak üretici kimliğinizin uluslararası pazarlardaki önemini daha da güçlendiriyoruz.

Dış ticaret alanındaki hedefimiz yalnızca Türkiye’deki malların ihracat işlemleri ile sınırlı değildir. İthalat, ihracat, transit uluslararası ticaret ve hedef pazarlardaki dağıtım kanallarının organize edilmesinde de sizlere pratik çözümler sunuyoruz.

Ercan Gümrükleme olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte sürekli olarak yeni pazar trendlerini araştırarak uluslararası alanlarda müşterilerimizin prestijli bir hale gelmesini sağlıyoruz.

İstediğiniz takdirde ürünlerinizi gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarımızda sizler için depolayarak kendi makinelerimiz ve araçlarımız ile tahmil, tahliye işlemlerinizi yapabiliyoruz.

Bize Ulaşın