Gümrükleme

Dış ticaret alanı rekabet piyasasının en yoğun olduğu bölgedir. Bu alanda yapılacak olan işlemlerin düzenli takip edilmesi ve istenen tüm evrakların tamamlanmış olması gereklidir. Yapılan ihracat ya da ithalat işlemlerinde firmalar tarafından gerekli olan işlem ve evrakların yanı sıra ürünlerinde ithalat ya da ihracat için uygunluğu önemlidir. Gümrükleme işlemlerinde aynı zamanda ithal edilen veya ihraç edilen ürünlerde herhangi bir hasarın ve benzeri durumun bulunmadığının da tespitinin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu ve bunun gibi gümrük işlemleri ile ilgili olarak karşılaşabileceğiniz her türlü sorun ya da soruların çözüm ve cevaplanmasında Ercan Gümrükleme firmamızdan destek alarak işleminizi sağlıklı bir biçimde gerçekleştirmeniz mümkün.

Gümrükleme de Gereken Evrakların Belirlenmesi

Gümrükleme işlemlerinde ithal edilen ya da ihraç edilecek olan ürünlerin gönderimi ile ilgili olarak evrakların hazırlanması gerekir. Bu evrakların tamamlanması ve hangi evrakların gerekli olduğu ile ilgili olarak Ercan Gümrükleme firmamızdan destek alabilirsiniz. İşlemlerinizde size en doğru ve en hızlı çözümü sunacak olan konusunda uzman olan personelimiz gerekli işlemler hakkında size bilgi vermenin yanı sıra tüm evrakların hazırlanması ile ilgili detayları da gerçekleştirir. Yapılacak olan ithalat ya da ihracat işleminizde müşavirlik hizmetimizden yardım alarak resmi yol ile eksiksiz olarak işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olur.

Gümrük İşleminde Ürünlerin Hasar ve Uygunluk Tespiti

Gümrükleme işlemlerinizde özellikle ithal edilen ürünlerin ulaşımı sonrasında tespit öncesinde hasar, kırık, eksik olup olmadığının belirlenmesi ve bu belirleme sonucunda tespitin raporlanması gerekir. Gümrük işlemlerinde ürünlerin hasarsız olarak teslim alındığına dair yapılacak olan işlem için Ercan Gümrükleme firmamızdan destek alarak güvenli işlem ve ticaret yapmanın rahatlığına kavuşabilirsiniz. Gümrükleme işlemlerinizi kolayca yapmanın en güvenli ve en hızlı yolu ile tanışmak için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

1980 yılında kurulan firmamız yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekte olup dış ticaret ile ilgili gerçekleşen tüm mevzuatlara hâkim olan personel ile tüm tespitlerin ve evrak işlemlerinin düzenlenmesinde size destek oluyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek dış ticaret ile ilgili olarak yapacağınız tüm işlemleriniz için destek alabilirsiniz.