Yanıcı eşya depolama, yanma tehlikesi bulunan ürünlerin profesyonel olarak korunmasını sağlamaktadır. Ercan Gümrükleme, yanıcı eşyaların saklanması ve korunması için gerekli olan çözümleri sunmaktadır. Müşteriler karşı karşıya kaldıkları tehlikeye karşı korunmaktadır. Yanıcı eşyaların depolanması sırasında gereken önlemler, eksiksiz olarak alınmaktadır. Çabuk tutuşabilen eşyalar ile yanıcı eşyaların yan yana olmamasına dikkat edilmektedir.

Yanıcı Eşya Depolama

Eşyaları yanıcı ve patlayıcı özelliklere sahip kişiler, Ercan Gümrükleme ile iletişime geçmektedir. Özel bir depolama hizmeti sunan Ercan Gümrükleme, risk oluşturacak durumların engellenmesini sağlamaktadır. Ayrıca temizlik ve bakım işlemleri, eksiksiz gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet sunan Ercan Gümrükleme yanıcı eşya depolama, beklentilere cevap vermektedir.

Yanıcı Eşya Depolama Sırasında Dikkat Edilenler

Ercan Gümrükleme, gümrük işlemlerinin yanı sıra yanıcı eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Özellikle dış ticarette yanıcı eşya depolama hizmeti adeta bir ihtiyaç olmaktadır. Raflarda yanıcı madde kalmamasına özen gösterilmektedir. Gerekli temizlik ve bakım, belirli periyotlar ile yapılmaktadır. Yanıcı eşya depoların etrafı duvar ve tellerle sarıldığından, gelecek tehlikeler önlenmektedir.

Yanıcı eşya sınıfında yer alan ürünler için risk analizi yapılmaktadır. Güvenlik kameralı 7/24 olacak şekilde çalışmaktadır. Yıldırım düşme tehlikesine karşı da paratoner çözümlerinden faydalanılmaktadır. Yanıcı eşya depo içerisinde yasak ve ihlaller ile ilgili personellere bilgilendirme yapılmaktadır. Yangın ihtimaline karşı fiziki önlemler alınmaktadır. Yanıcı eşya depolama için alanın gerekli büyüklüğe sahip olması gerekmektedir.

Ercan Gümrükleme Yanıcı Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

Gümrük idaresi tarafından yanıcı eşya olarak nitelendirilen ürünlerin, depolanması ihtiyacı bulunmaktadır. Müşterilerin adına, depolanan ürünün muhafazası gerçekleştirilmektedir. Yapılan iş son derece önemli olmakla birlikte profesyonel bir çalışma yürütülmektedir. Depo hizmeti için tüm ekip gerekli eğitimleri almaktadır. Kalite standartları yükseltilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Modern dizayna ve tasarıma sahip olan kalitesi ile her ürüne özel bölümler için depolama alanı bulunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Ercan Gümrükleme, gümdük idarelerine yanıcı eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Yanıcı eşya depolama hizmeti kapsamında hızlı bir analiz çalışması yapılmaktadır. Garantili ve sigortalı olarak yanıcı eşyaların depolaması gerçekleştirilmektedir.

Neden Yanıcı Eşya Depolama İçin Ercan Gümrükleme?

Profesyonel ve alanında uzman kişiler ile çalışan Ercan Gümrükleme, gümrük beyannamesindeki şartları yerine getirmektedir. Kurumsal bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Yanıcı eşya depolamada aranan temizlik şartları bulunmaktadır. Düzenli olarak ilaçlanan yanıcı eşya depoları, neme ve rutubete karşı korunaklı olmaktadır. Her bütçeye uygun yanıcı eşya depolama hizmeti sunulmaktadır.

Müşteriler ve Ercan Gümrükleme arasında sözleşme yapılmaktadır. Yanıcı eşya depolama kapsamında eşyanın muayenesi gerçekleştirilmektedir. Yanıcı eşyalarını elinden çıkarmak isteyen müşterilere uygun pazar alanı sağlanmaktadır.

Depolanan yanıcı eşyaların bir listesi oluşturulmaktadır. Yanıcı eşyaların depolamasının rastgele yapılmaması gerekmektedir. Müşteriler yanıcı eşya depolama için kendilerine ayrılan yeri önceden görebilmektedir.

Yanıcı Eşya Depolama Özellikleri

Yangın önleme teknolojisine Ercan Gümrükleme depoları, yanıcı eşya depolama konusunda iyi bir tercih olmaktadır. Yangın önleme teknolojisi sayesinde, yangın başlamadan önlenmektedir. Yanıcı eşyaların özelliklerinin tespiti için eşyanın muayenesi yapılmaktadır. Deponun içerisi kapalı kamera sistemi ile takip edilmektedir. Yanıcı eşyaların durumu temas gerektirmeden kontrol altında tutulmaktadır.

Yanıcı eşya depolaması yapıldığı yerde yasakları gösteren ikaz tabelaları bulunmaktadır. İkaz levhaları hemen herkes tarafından görülmektedir. Çalışan personeller depo alanına giriş yaparken üzerinde çakmak, kibrit ve metal nesneler gibi eşya bulundurmamaktadır. Yangın çıkma tehlikesine karşı her an hazır olunmaktadır. Yanıcı eşya deposunda çalışan bütün personellere, yangın söndürme konusunda gerekli eğitim sağlanmaktadır.

Ercan Gümrükleme Yanıcı Eşya Depolama Konusunda Aranan Şartlar

Gümrük beyannamesindeki maddeler, yanıcı eşya depolamasında geçerli olmaktadır. Gümrük memurları gözetiminde yanıcı eşyalar, geçici depo sahasına alınmaktadır. Mühürler açıldıktan sonra eşya muayenesi yapılmaktadır. Önce Ercan Gümrükleme tarafından sistem girişleri yapılmakta olup giriş işlemleri tamamlanmaktadır. Ercan Gümrükleme deposunda bekleyen eşyaların gümrükçe onaylanmış olması gerekmektedir.

Yanıcı maddeler kimyasal yapılarına, şekillerine ve tehlikelerine göre sınıflandırılmaktadır. Her sınıfa ait olan yanıcı eşyaların sınıflandırılmasında, bir alt sınıf numarası ve kimlik numarası belirlenmektedir. Kanunlara uygun olarak depolama gerçekleştirilmektedir.

Yanıcı eşyaların girişini düzenleme ve yasaklama hakkı, gümrük idaresi tarafından olmaktadır. Yanıcı eşya depolaması için ekstra yere ihtiyaç olması durumunda, Ercan Gümrükleme tercih edilmektedir.

Ercan Gümrükleme Yanıcı Eşya Depolama Fiyatları

Ercan Gümrükleme yanıcı eşya depolama fiyatları konusunda, en uygun fiyatları uygulamaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile ön görülü şekilde tüm hazırlıklar eksiksiz yapılmaktadır. Her yanıcı eşya giriş ve çıkış sonrasında mutlaka dezenfekte çalışmaları tamamlanmaktadır. Sunulan yanıcı eşya depolama hizmetinin süresi ve eşyaların miktarı, fiyatlara etki etmektedir.

Birçok yönü ile kolaylık sağlayan yanıcı eşya depolama hizmeti, kusursuz bir şekilde sunulmaktadır. Özellikle can ve mal sağlığı göz önüne alındığında, yanıcı eşya depolama hizmeti daha önemli hale gelmektedir. Yanıcı eşya depolama hizmetinin önemi kavrandığında, istenen fiyatların makul olduğu görülmektedir. Sunulan hizmet detaylı bir şekilde depolama sözleşmesi içerisinde açıklanmaktadır.

Ercan Gümrükleme Korunaklı Yanıcı Eşya Depolama

Kişisel ve kurumsal yanıcı eşya depolama ihtiyaçları için Ercan Gümrükleme tercih edilebilmektedir. Çok geniş olan yanıcı eşya deposu, çözüm odaklı depolama seçenekleri sunmaktadır. Sigorta ve güvenlik önlemleri, en üst seviyede tutulmaktadır. Birçok farklı kamera ile gün boyu güvenlik sağlanmaktadır. Yanıcı eşyalar ile fiziksel temas sonucu oluşabilecek kazalar önlenmektedir.

Depolama odaları sağlam inşa edilmiş olup kullanılmadığı zamanlarda güvenli bir şekilde kilitlenmektedir. Korunaklı yanıcı eşya depolama alanı, iyi havalandırılmış ve rutubetten arındırılmış olmaktadır. Taşınabilir elektrikli lambalar veya doğal aydınlatma kullanılmaktadır. Depo zemini kıvılcım oluşturmayacak bir maddeden yapılmış bulunmaktadır. Alev alabilen yanıcı eşyalar, tüm ısı kaynaklarından uzak tutulmaktadır.

Ercan Gümrükleme Yanıcı Eşya Depolama Kapsamı

Patlayıcı maddeler ve nesneler, yanıcı sıvılar ve katılar, kendiliğinden yanmaya yatkın maddeler, yanıcı eşya depolama kapsamı içerisine girmektedir. Depolanan yanıcı eşyalar, gümrük idaresi tarafından kontrol edilmektedir. Güvenilir bir şekilde depolarda bekletilen yanıcı maddeler, herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan sahiplerine verilmektedir.

Gümrükleme işlemi yaptıran hemen herkesin yanıcı eşya depolama hizmetinden faydalanması gerekmektedir. Ercan Gümrükleme sayesinde eşyaların nerede depolanacağı ile ilgili bir endişe yaşanmamaktadır.

Ercan Gümrükleme faaliyet gösterdiği bütün alanlarda, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bütçe dostu ve yüksek performanslı depolama çözümleri için Ercan Gümrükleme tercih edilmektedir. Yanıcı eşya depolama sırasında bir karışıklığa neden olmamak için ürünler gruplandırılmaktadır.

İletişim Formu
Tüm soru, görüş ve önerileriniz için biz buradayız. Hemen bize ulaşmak için formu doldurup gönder butonuna tıklayın.